• Rekrutacja do klasy I na rok szkolny 2023/24

• Zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy Łukowica czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym, a także terminy składania dokumentów do klasy I  prowadzonych przez Gminę Łukowica w roku szkolnym 2023/2024 są następujące:

7 - 21 marca 2023 r.

• złożenie wniosku o przyjęcie do klasy I szkoły podstawowej wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

Spoza obwodu przyjmowani są uczniowie tylko wtedy, gdy liczba uczniów w klasie nie przekracza 25.

28 marca 2023 r.

• podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych

31 marca 2023 r.

• podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych

wniosek_o_przyjecie_do_kl_I.docx

wniosek_o_przyjecie_do_kl_I_spoza_obwodu.docx

• Rekrutacja do oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2023/24

• Zgodnie z zarządzeniem Wójta Gminy Łukowica czynności w postępowaniu rekrutacyjnym i postępowaniu uzupełniającym, a także terminy składania dokumentów do przedszkola (oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych) prowadzonych przez Gminę Łukowica w roku szkolnym 2023/2024 są następujące:

Oddział przedszkolny

od 6- 20 marca 2023 r.

• złożenie wniosku o przyjęcie do przedszkola /oddziału przedszkolnego/ wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym.

27 marca 2023 r.

29 marca 2023 r.

wniosek_o_przyjecie_do_oddzialu_przedszkolnego_(1).docx

Dodatkowo informujemy, że opieka w oddziałach przedszkolnych utworzonych przy szkołach podstawowych w naszej gminie wynosi 5 godz. dziennie oraz uczniowie z oddziału przedszkolnego nie są objęcie opieką świetlicy szkolnej.

• Szkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek

• 27 stycznia odbył się w naszej Szkole Koncert Kolęd i Pastorałek.
            Imprezę poprowadzili Uczniowie klasy 6a: Michał Olszak oraz Wiktoria Urban.
            Piękne występy przygotowali uczniowie klas czwartych, piątych i szóstych.
            Komisja w składzie: pani mgr Irena Iwan, pani mgr Elżbieta Stępka i pani mgr Iwona Pulit po długich obradach nagrodziła następujące zespoły:
            I miejsce: klasa 4a
            II miejsce: klasa 6b
            III miejsce: klasy 5b oraz 4b
            wyróżnienia: klasy 5a oraz 6a.
            Uczestnicy Konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody finansowe dla klas, ufundowane przez Samorząd Uczniowski.

• Szkolny Konkurs Recytatorski "Cudnolandia"

• Nasza szkoła organizuje Szkolny Konkurs Recytatorski "Cudnolandia", podczas którego uczniowie będą prezentować dowolny wiersz z poezji dziecięcej Jacka Cudnego. Szczegóły w regulaminie konkursu zamieszczonym poniżej.

REGULAMIN_CUDNOLANDIA.pdf

Wiersze Jacka Cudnego zamieszczone są pod linkiem:

• Dzień Babci i Dziadka

• Dnia 18 stycznia 2023 r. odbył się w naszej szkole Dzień Babci i Dziadka. Wszystkie klasy 0-III zaprezentowały krótkie programy artystyczne.