• ,,Badanie stanu czystości powietrza na terenie miejscowości Łukowica, na podstawie obecności porostów przy wykorzystaniu skali porostowej”.

• Uczniowie klas  5 i 8 pod kierunkiem nauczycielki biologii M. Pietrzak realizowali w roku szk. 2021/ 2022 projekt ekologiczny: ,,Badanie stanu czystości powietrza na terenie miejscowości Łukowica, na podstawie obecności porostów przy wykorzystaniu skali porostowej”.

Od marca do czerwca uczniowie prowadzili badania terenowe obserwując występujące w miejscowości Łukowica porosty nadrzewne. Swoje obserwacje dokumentowali wykonując zdjęcia okazów porostów, a także gromadząc eksponaty zebrane z suchych lub ściętych drzew. W czerwcu zaprezentowali uczniom szkoły wyniki swoich obserwacji, na które składały się ekspozycja fotografii porostów wykonanych w terenie, okazy porostów oraz prezentacje na temat porostów, skali porostowej, a także sposobów poprawy jakości powietrza w naszej miejscowości.

• Zapisy do Świetlicy Szkolnej na rok 2022/2023

• W celu zapisania dziecka do świetlicy szkolnej na rok 2022/2023, prosimy o wypełnienie i podpisanie "Karty zapisu dziecka do świetlicy"  - dokument ten można pobrać w świetlicy lub sekretariacie szkoły.

W pierwszej kolejności do świetlicy będą przyjmowane dzieci z klas I-III obojga rodziców pracujących lub pracujących i samotnie wychowujących dzieci. Pozostali uczniowie  mogą zostać przyjęci w miarę wolnych miejsc.

Karty zgłoszenia dziecka wraz z zaświadczeniami o zatrudnieniu rodziców (opiekunów) należy złożyć w terminie do 20 czerwca 2022r.

• GOKSiT w Łukowicy zaprasza do zapoznania się z ofertą

• 05.06 godz. 14:00 - 17:00 Dzień Dziecka w Łukowicy,
            12.06 godz. 14:00 - 18:00 Piknik Rodzinny w Jadamwoli,

Obozy sportowe (zapisy do 10 czerwca):
            07.08 - 16.08.2022 r. Rewal (morze)- dzieci i młodzież od 11 r. ż. (rocznik 2011 i starsi),
            18.08 - 24.08.2022 r. Poronin (góry) - dzieci w wieku 7 - 11 lat (roczniki 2015 i starsi).