• Odblaskowa Szkoła

•

Nasza szkoła przystąpiła w tym roku szkolnym do Ogólnopolskiego Konkursu "Odblaskowa szkoła"- edycja 2023 r.

Regulamin konkursu: regulamin-konkursu-okokok-odblaskowa-szkola-2023-1.pdf

W ramach zadań przewidzianych w regulaminie konkursu zorganizowano Ogólnoszkolny Konkurs Plastyczny "Bezpieczna droga do szkoły".

Nagrodzone osoby to:

Kalina I.- kl. 0, Zofia K.- kl. 0, Julia B.- kl. 1a, Zuzanna S.- kl. 1a, Mira W.- kl. 1a, Łucja P.- kl. 2a, Emilia T. - kl. 2a, Alicja K.- 2b, Maja B.- kl. 2b, Karol B.- kl. 3a, Jan I.- kl. 3b, Aleksandra P.- kl. 3b, Adam K.- kl. 6b, Alicja Ch.- kl. 6b, Amelia M.- kl. 6b, Patrycja B.- kl. 7a, Jędrzej D.- kl. 7b, Zuzanna W.- kl. 7b.

Przeprowadzono Konkurs Wiedzy "Bezpieczeństwo w ruchu drogowym".

Wyniki konkursu:

I miejsce- Adam S. kl. 8

II miejsce- Emilia M. kl.5b

II miejsce- Magdalena G. kl. 8

III miejsce- Gabriela N. kl 5b

III miejsce Adam K. kl. 6b

Uczniowie klasy 3a pod opieką wychowawczyni M. Kokoszka przygotowali przedstawienie obrazujące zasady bezpiecznego poruszania się po drodze, które zaprezentowali społeczności szkolnej, ale także przedszkolakom z Samorządowego Przedszkola "Miś Uszatek".

Uczniowie uczestniczyli w zajęciach Koła BRD, na których zrobili przyrząd służący do demonstracji jak widoczny jest na drodze po zmroku pieszy z odblaskami, a jak bez.

Została przygotowana gazetka dotycząca bezpiecznego poruszania się po drodze oraz potrzeby noszenia kamizelek oraz elementów odblaskowych.